|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Гальмівний ротор ZTTO XTR
Павук виготовлений із високоміцного алюмінієвого сплаву, що знижує вагу та зберігає жорсткість, ефективно відводячи тепло від сталевої робочої частини ротора, запобігаючи перегріву.
Робоча частина ротора виготовлена з легованої холоднокатаної сталі методом фрезерування за технологією Ice Technologies Freeza.
Особливості:
- Двокомпонентна складова (алюміній + сталь): необхідна для максимального відведення тепла під час інтенсивного гальмування в екстремальних умовах;
- Перфорована конструкція: сприяє гарному відведенню тепла і дренажу, що допомагає уникати перегріву ротора під час інтенсивного гальмування.
- Хвилеподібна зовнішня кромка: сприяє кращому очищенню колодок від бруду та покращує гальмівні характеристики.
- Сумісність: Підходить для використання як з шосейними, так і з гірськими гальмівними супортами.
Характеристики:
- Матеріал робочої частини: нержавіюча сталь.
- Матеріал павука: алюмінієвий сплав 7075-Т6
- Товщина робочої частини: 1,8 мм.
- Тип кріплення: 6 Bolt.
- Вага: 107 / 151 .
- Розміри: 160 / 180 мм.

