Корзина
40 отзывов
Friends Store BikeBit
+380970201515
+380730201515
Корзина

LIQUI MOLY BIKE

Магазин BikeBit є офіційним продавцем продукції LIQUI MOLY на теріторріі України.

Компанія LIQUI MOLY створила лінійку BIKE спеціально для повного обслуговування велосипедів. Застосовуючи свій 60-річний досвід і останні технології в розробці змащувальних матеріалів, LIQUI MOLY виробляє спеціальні мастила для всіх вузлів велосипеда з унікальними споживчими властивостями.

Програма LIQUI MOLY BIKE включає в себе повну лінійку засобів, яка дозволяє повністю обслужити велосипед будь-якого типу і призначення. Асортимент, фасування і зручність застосування зацікавить як любителя, так і професіонала. Лінійка продуктів включає в себе мастила, засоби для догляду та засіб для шин велосипеда.

ЛІКВІ МОЛІ (LIQUI MOLY) - це знаменита інноваційна німецька компанія, розташована в місті Ульм і випускає більше 6000 найменувань продукції. За свою більш ніж піввікову історію, Ликві Молі заслужила репутацію авторитетної компанії, міцно утримуючи лідируючі позиції на ринку масел і автохімії. Зараз марка представлена більш ніж в 100 країнах світу, а асортимент продукції, що випускається включає повний комплекс мастильних матеріалів і хімії для байків, професійна автохімія і багато-багато іншого. В даний час продукцію LIQUI MOLY можна зустріти в усіх сферах: від магазинів до складальних конвеєрів.

Всі продукти лінійки LIQUI MOLY BIKE виробляються в Німеччині і виконані в зручній споживчій упаковці. Ви можете підібрати саме те мастило, яке підійде для Вашого стилю катання, місцевості і погоди. Застосовувати продукти LIQUI MOLY BIKE просто і зручно, а результатом Ви будете насолоджуватися довго.

Самі німці дуже люблять LIQUI MOLY і пишаються тим, що марка визнана кращою в Німеччині і отримала почесне звання «Кращий бренд 2011/2012 в категорії мастильні матеріали»